top of page

Mağaza Politikası

Gizlilik ve Güvenlik

Apis Tekstil firmasına ait www.modakaira.com web sitesine hoş geldiniz.

KAİRA bir APİS Tekstil markasıdır.

Bulunduğunuz internet sitesi (www.modakaira.com) Apis Tekstil‘e aittir ve bu siteyi ziyaret eden ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği Apis Tekstil için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizlerin, bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Apis Tekstil tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir. Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde Apis Tekstil tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

Apis Tekstil, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel ve unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Toptan Satış 

Ürünlerimizde toptan satış imkanı bulunmaktadır. Toptan satış için müşteri hizmetlerimiz ile görüşüp fiyat, adet, renk bilgisi alınız.

Ödeme Yöntemleri

- Online Ödeme Kredi / Banka Kartları
- Kapıda Ödeme (Nakit/Kredi Kartı
- Banka Havalesi

- EFT

Ödemeler
bottom of page