top of page

Teslimat ve İade

İptal & İade Prosedürü

www.modakaira.com ‘ den satın aldığınız ürünleri iade etmek için, öncelikle lütfen ürün iade formunu doldurun ve müşteri hizmetlerimizi bilgilendirin. İade talebinizle ilgili müşteri hizmetlerimizden bir yetkili sizinle iletişim kuracak ve iade talebinizin aşağıdaki iade şartlarına uygun olup, olmadığı hakkında bilgi verecektir.


İade Uygunluk Şartları

Yasa gereği herhangi bir sebep göstermeksizin siparişinizden cayma hakkınız sabittir.Tüketici Kanunu’na göre”Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ilk yedi gün içersinde geçerlidir. Üründen doğan bir kusur var ise ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içersinde iade edebilirsiniz. info@modakairacom adresine mail atarak bu hakkınızdan yararlanabilirsiniz.

modakaira.com ‘dan aldığınız ürünler eğer özel sipariş ürünler değil ise “size özel tasarım yapılıp satılmamış ise”, ambalajını açmadan, tahrip etmeden, kullanmadan, teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde; orjinal faturasının 2 nüshası ile birlikte teslim aldığınız şekilde iade edebilirsiniz.

Size özel yapılan tasarım ürünlerinde iade yoktur.

İadeler, orjinal ambalajı içinde yapılmalıdır. Orjinal kutusu açılmış, ambalajı bozulmuş, orijinal kutuya koli bandı, kargo etiketi yapıştırılmış,tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünler iade alınmaz.Faturası olmayan ya da fatura nüshası eksik olan ürünler, iade alınmaz.


Ürünlerin teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi durumunda, ürün iadesi alınamayacak ve bedeli iade edilemeyecektir.

Call 

+90 546 737 08 08

Email 

Follow

  • Whatsapp
  • Instagram
bottom of page